Masáže

Nabídka masáží

Nabízíme sportovní a regenerační masáže odborně kvalifikovanými a zkušenými maséry. Konkrétní druh masáže (celková, relaxační, dolní končetiny, záda, šíje apod.) upřesňujeme na základě pohovoru a dohody s klientem. Cena masáže je 400,- Kč za půl hodiny, za každou další půlhodinu pak 300,- Kč.

Dále nabízíme speciální bodovou masáž ke zmírnění bolestí svalů a kloubů. Tu můžeme doplnit taky baňkováním, což je velice účinná metoda k úlevě od bolesti a detoxikaci organismu. Upozorňujeme, že v případě bolesti kloubů, případně poúrazových stavů apod., masáž uleví od bolesti, ale neléčí její příčiny. Ty je jako všechny zdravotní problémy potřebné konzultovat s lékařem, případně fyzioterapeutem. Cena za bodovou masáž (cca 30 minut) je 400,- Kč, které ovšem hradíte až zpětně v případě, že měla příznivý účinek. Pokud se účinek (tedy především úleva od bolesti) nedostaví, žádnou platbu nehradíte.

Garantem všech uvedených činností je Mgr. Milan Knecht, který je také držitelem všech potřebných kvalifikačních certifikátů.

V sídle firmy v Brně-Bystrci, ulice K Dálnici 34, je pro Vás připravena moderně vybavená masérna s potřebným vybavením a zázemím pro přípravu i relaxaci po masáži. Objednávky osobně, telefonicky nebo e-mailem (viz kontakty).

Ceník masáží

Masáž relaxační/celková/dolních končetinzad/šíje

(první půlhodina)

400 Kč

Masáž relaxační/celková/dolních končetin/zad/šíje

(každá další půlhodina)

300 Kč

Bodová masáž ke zmírnění bolesti svalů a kloubů* **

(Přibližně cca 30 minut, možné doplnit baňkováním)

* Masáž uleví od bolesti, ovšem neléčí její příčiny. Ty je potřeba konzultovat s lékařem nebo fyzioterapeutem.

** Masáž je hrazena zpětně jen v případě, že měla příznivý účinek. V případě, že se účinek nedostaví, žádnou platbu nehradíte.

500 Kč